Re: Re: Re: Re: Re: kAKTUSY SUKULENTY

Datum: 06.02.2011 | Vložil: Petr-admin

Ahoj, toho kolegu s těmi stapéliemi ti fakt závidím! přitahuje to nejvíc tu vatu, vlnatku, myslím se tomu tak říká, na krčku. Výborný je na to ten confidor, samozřejmě že ho znám a objednávám si ho z internetu chrudimský kaktusář. co se týče mé specializace, tak se mi líbí taky ze všech rodů něco.. ale nejvíc sem se zamiloval do lobivií, pak asi nejvíc mám ty mammilárky je na nic určité kouzlo...třeba m.theresae, zamiloval jsem i si gymna, pro jejich květy a u některých krásně vytrněné- spegazzini, echinocereusy mají krásně fialové květy rubrispinusnebo wilcoxia poselgeri, úpěnlivě sháním dasyacanthus, ale pořád nic:), notocatusy astra neochilenie neoporterie taky se mi líbí jak jsou vybarvené květy rebucíí, no a u sukulentů zbožňuji hlavně u echevérek ty barvy, jejich rozmístění listů, květy..aloe haworthie gasterie..no jo ale člověk nemůže mít všechno:D, ale byla by to docela sranda a radost ne? kdybychom měli všechno..:D s tvými chybami nic nenadělám a musel jsem to se zavřenýma očima přelouskat:D Byly to hlavně y/i s/z :D

Přidat nový příspěvek