Re: Re: Re: Re: Re: Re: kAKTUSY SUKULENTY

Datum: 18.02.2011 | Vložil: Mirek z Rakovníka

Ahoj Petře konečně jsem se dostal na net. Dík za email máš pěknou zbírku, no jsi přeci jen o velký kus předemnou. Pošlu Ti na email nějaké fotky z mojí fotogalerie, musím však počkat na přítelkyni jestli zítra dorazí . Leží leze na ni nějaká chřipka , zítra máme jít na sokolský ples, ale je to nejisté. Já bych to na počítači nezvládl Ti poslat, jsem takový počítačový antitalent. To víš padesátka na krku a za našeho mládí takové vymoženosti civilizace nebyli. Tak jestli zítra dorazí , tak Ti pošlu fotky z mé fotogalerie. Zítra opět připravovat součásti supstrátu, vyrazím na krtiny a na plavený písek. Na ty květináče máš štěstí já jsem v týdnu opět neúspěšně scháněl. Doufám , že až pojedeme na kaktusářský výlet , tak snad se stavíme i v nějakém zahradnickém obchdě a něco seženu. Před loni jsme byli na výletě v Pískové Lhotě u Mladé Boleslavy, byl tam skvělý obchůdek , tam měli všechno pro kaktusáře. Zítra se ještě ozvu měj se. Dnes to bude s chybami snažím se psát rychle a jistě s chybami , moje úča tu dnes se mnou není, jistě by můj dopis brala jako hodně nepovedený diktát co by oznámkovala pětkou. To víš to se jí toznámkuje denně ve škole, vysoká škola a státnice z češtiny, já jsem 3O let ze školy tak už jsem hodně zapoměl. měj se Mirek.

Přidat nový příspěvek